Ivo Vašíček
Tomáš Vymazal
Radek Holomčík
Markéta Gregorová
Róbert Čuma

PODPOŘTE PIRÁTY

I vy můžete ovlivnit budoucnost celé naší země. Svým hlasem ve volbách 20. a 21. října, ale také finanční podporou sloužící pro kampaň Pirátské strany v Jihomoravském kraji. Nemáme desítky milionů na kampaň, ani utajené sponzory. Svou činnost stavíme na práci dobrovolníků a na darech od lidí, kteří, stejně jako Piráti, chtějí žít v moderní a svobodné zemi.

Chci podpořit Piráty

Každá stokoruna se počítá. Aby bylo vaše rozhodování jendodušší a bylo jasné, na co peníze půjdou, nabízíme možnost darovat na konkrétní věc:

Za 100 Kč vytiskneme 50 ks plakátů, které přiblíží lidem Pirátský program. (Plakáty si vylepujeme sami, nevyužíváme služeb agentury.)
heslo: Dar JmK 50 plakátů

Za 200 Kč bude počet vytištěných plakátů dvojnásobný. (Plakáty si nejenže sami vylepujeme, ale také vymýšlíme a graficky zpracováváme.)
heslo: Dar JmK 100 plakátů

Za 300 Kč můžeme vyslat tým dobrovolníků roznášet celý den noviny v těch nejodlehlejších končinách Jihomoravského kraje. (Dobrovolníci jsou nadšenci, ale majitelé čerpacích stanic za benzín zaplatit chtějí.)
Heslo: Dar JmK benzín

Za 500 Kč vytiskneme 200 letáků představujících naše čelní kandidáty. (Politika je hlavně o lidech a my se naším čelem rádi chlubíme.)
heslo: Dar JmK čelo

Za 800 Kč dostaneme informace o Pirátském programu do dopravních prostředků jezdících po Jihomoravském kraji. (Věříme, že základem dobré společnosti je šíření informací.)
heslo: Dar JmK doprava

Za 1.000 Kč zaplatíme volební mítink v jednom jihomoravském městě. (Našich mítnků se účastní vždy čelní kandidáti, další kandidáti a dobrovolníci. Nemáme placené hostesky. Musíme ale zaplatit benzín, zábor, elektřinu atd.)
heslo: Dar JmK mítink

Za 2.000 Kč oslovíme na internetu 2.000 lidí s konkrétními programovými body. (Krajskou online kampaň si děláme sami, za vydatné podpory nadšených dobrovolníků, nemáme na to agenturu.)
heslo: Dar JmK tyinternety

Za 4.000 Kč bude v klíčových 3 týdnech před volbami jezdit po Brně reklama na šalině. (MHD máme rádi, většinu další venkovní reklamy považujeme za prznění veřejného prostoru.)
heslo: Dar JmK šalina

Za 5.000 Kč rozdáme 3.500 novin do schránek po celém kraji. (Nerozdáváme lidem gulášek ani koblihy. Voliče chceme oslovit svým programem, osobnostmi a myšlenkami.)
heslo: Dar JmK noviny

Za 10.000 Kč budeme víc v klidu, protože budeme moct zaplatit kupu drobností, které se nám jinam nevlezou - spotřební materiál na výjezdy, tisk plakátů na besedy, parkovné a spousta dalších věcí, které jsou potřeba. (A my vám budeme neskonale vděční a rádi vás pozveme na prohlídku našeho Pirate Space Brno.)
heslo: Dar JmK důležité drobnosti

Zde se dostanete na platební bránu. Pokud chcete podpořit Piráty v Jihomoravském kraji a líbí se vám konkrétní účel, připište do poznámky ve spodní části formuláře příslušné heslo. Pokud nás chcete podpořit jen tak, napište prostě jen "Dar JmK".

Chci podpořit Piráty

Děkujeme za podporu!

Pusťte nás na ně!