Mgr. Vladimír Šeliga

Bio

Narozen 28.7.1971 ve Valašském Meziříčí. Celoživotní zájem o sport a zdravý životní styl spolu s více než desetiletými zkušenostmi ve sportovních organizacích zůročuji při trénování mládeže a dospělých. Udržuji si stále vysokou míru motivace rozvíjet se a posunovat vpřed, ve všech oblastech života. Po absolvování Střední průmyslové školy strojnické Vsetín jsem vystudoval obor management volného času a rekreace, následně management životního stylu a učitelskou způsobilost na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci.

Nadšeně využívám moderní technologie, aktivně denně sportuji, rád odpočívám, cestuji, vzdělávám se a miluji dobrou kuchyni. Jsem instructor šermu (německá škola), instructor fitness, instructor pro závěsné systémy a funkční tréning, instructor UFIT - Universal Fitness Innovation and Transformation, člen a rozhodčí NABBA a WFF česká republika, člen Střeleckého klubu Lešná.

Spolupracuji při organizaci a realizaci sportovních a kulturních akcí. Dobrou životní přípravou pro mne bylo více než desetileté aktivní účinkování v několika skupinách historického a scénického šermu. Pracuji v přední světové společnosti se specializací na chemické výrobky, jejich výrobu a obchodování.

Navrhni úpravu