Denis Rychtar

+ 420 730 955 850
denis.rychtar@pirati.cz

Bio

Denis Rychtar 14.08. 1990, 1. místopředseda Zlínského Kraje, 1. místoředseda Místního Sdružení Piráti ValMez a Místopředseda Odborového svazu ECHO za CS Cabot. Narozen v Novém Jičíně a od roku 2003 žiji ve Valašském Meziříčí.

Vystudoval jsem ISŠ-COP ve Valašském Meziříčí maturitní obor: Chemik operátor - Průmyslová chemie. V průběhu studia jsem se specializoval na pyrotechniku, průmyslová hnojiva a biopaliva se kterých jsem vypracoval maturitní projekt: Peletky a Biomasa, za který jsem dostal čestné uznání Hejtmana Zlínského kraje v soutěži ENERSOL 2010.

Po střední škole (2010) jsem nastoupil do pracovního poměru jak prodejce barev a chemie ve firmě Avex - Baumarkt. Po dvou letech (2012) usilování o lukrativní práci jsem nastoupil v Americké sazovně CS Cabot Valašské Meziříčí jako: Operátor výroby sazí. Rok a půl na to (2014) jsem povýšil na velináře výroby sazí, kde elektronicky řídím výrobu, kvalitu sazí a proces v sedmi patrové budově.

Aktivně se angažuji v aktivitách související s kulturou, sportem, street freestyle, ekologií a životním prostředím ve Valašském Meziříčí. V kultůře se věnuji plánováním soukromých i společenských akcí a v roce 2016 VyOsení pro Zlínský Kraj, které mělo obrovský úspěch. Od roku 2015 se věnuji workshopům a performance s ohněm se skupinou MANAWA FIRE ART. V zimě holduji hokeji jako brankář v 3.AHL a v létě se věnuji turnajům v malé kopané, nohejbalu, plážovém volejbalu.

30.08.2017 se mi narodila dcera Sára, která mě naplňuje štěstím a motivací vylepšit podmínky pro naší nadcházející mladou generaci.

Články autora Denis Rychtar

Navrhni úpravu