Dalibor Jandík

dalibor.jandik@pirati.cz

Bio

Narozen: 30.5.1986 Bydliště: Valašské Meziříčí

Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Rožnově pod Radhoštěm se zaměřením na počítačové systémy. Po studiu jsem vyzkoušel mnoho profesí (programátor, řidič, mistr výroby, operátor), než jsem nakonec zakotvil ve firmě Block a.s. ve Valašském Meziříčí, kde pracuji jako projektant měření a regulace a slaboproudých systémů.

Aktivně se věnuji sportovním činnostem. Za Valašské Meziříčí hraji nejvyšší kuželkářskou soutěž v republice. Ostatní sporty a záliby jako jsou fotbal, turistika, tenis, badminton, kytara apod. provozuji rekreačně. Jsem členem pirátské strany již více jak tři roky a byl jsem součástí založení místního sdružení MS Piráti Valmez. Byl jsem na kandidátkách do zastupitelstev krajů (2016) a do poslanecké sněmovny parlamentu ČR (2017). Zajímám se o ochranu životního prostředí, prosazuji svobodu myšlení a projevu, podporuji boj proti ochrannému svazu autorskému (OSA) a jednotnou daň z příjmu.

Valašské Meziříčí je město, ve kterém jsem se narodil, vyrůstal a i nyní zde trávím většinu svého času. Mezi priority, které bych pro město prosazoval, patří: vybudování silničního obchvatu města, postavení sportovní haly, podpora kultury, školství a sportu, zodpovědná rozpočtová politika města.

Navrhni úpravu