PF 2019 a co nás čeká a nemine

22. 11. 2018
PF 2019 a co nás čeká a nemine
PF 2019 a co nás čeká a nemine

Vážené kolegyně, kolegové, příznivci a voliči pirátů,
ve dnech 10. do 11. ledna 2019 se plánují dvoudenní debaty ohledně rozpočtu pro nový rok 2019. Tyto debaty včetně noclehu proběhnou v hotelu Horal v Rožnově pod Radhoštěm. Když budu počítat, že se zúčastní 20 zastupitelů z 25, pak zvýhodněné pobyty pro školení vychází 1 760 Kč na osobu. Celková částka za 20 osob tedy činí 35 200 Kč a k tomu večeře, snídaně a oběd. Těmito počty se dostávám na necelých 50 tisících za rozpravy kolem rozpočtu. Osobně se naprosto kloním k myšlence řešit rozpočet letos nad rámec, kdy jsou před námi projekty jako sportovní hala, nové náměstí, přestěhování a sjednocení úřadů, vykoupení pozemků na Masarykově proluce, případný projekt na těchto prostorách a přestěhování autobusového terminálu do areálu Křižanovy pily, kde jsou další projekty k řešení.
Je třeba rozhodnout, co je prioritní a do čeho letos musíme jít. Nemyslím si, že potřebujeme utrácet za teambuilding! Stačí položky rozpočtu probrat na zasedání komisí a poté svolat mimořádnou schůzi zastupitelstva. Tyto projekty probrat, přednést návrhy a připomínky komisí. A nakonec interpelace zastupitelů a hlasování.
Přeji vám všem, lidem dobré vůle, klidné a pohodové prožití svátků vánočních, hodně sil a dobrých rozhodnutí v novém roce 2019, kdy nás všechny čeká mnoho práce a spousty důležitých rozhodnutí.

Těším se na další spolupráci, společné hudební akce, úklidy a benefice v novém roce.

S přáním hezkého dne.

Denis Rychtar
1.Místopředseda KS Piráti ZlK
1.Místopředseda OS ECHO Cabot
Zastupitel města Valašského Meziříčí


Autor článku

Denis RychtarDenis Rychtar

Denis Rychtar

1. místopředseda PKS ZLK
zastupitel města Valašské Meziříčí
člen Kontrolního výboru města VM
člen Místní komise 1 Křižná

+ 420 730 955 850
denis.rychtar@pirati.cz

Navrhni úpravu